23 czerwca o godzinie 19:00 na Rzeszowskim Rynku w ramach Europejskiego Stadionu Kultury odbędzie się koncert z piosenkami Włodzimierza Wysockiego.

Ostatni koncert z piosenkami wybitnego barda odbył się w latach 80 a występowali w nim najwybitniejsi polscy artyści m.in. Marian Opania, Marek Kondrad, Wojciech Młynarski czy Marian Opania.

Dziś repertuar ten na warsztat biora młodzi wykonawcy.

W Rzeszowie zaśpiewają: Buslav, Natalia Sikora, Karolina Artymowicz, Marcel Sabat, Jan Traczyk, Kacper Kuszewski i Arek Kłusowski, który jest pomysłodawcą i współorganizatorem koncertu.

Artyści pokażą się w nowej, zaskakującej odsłonie.

Towarzyszyć im będzie zespół pod kierownictwem Krzysztofa Mroziaka, który dał się poznać szerokiej publiczności podczas koncertu "Tribute to Jantar", który  na stałe zagościł w repertuarze Warszawskiego Teatru Capitol oraz Palladium. Patronat nad wydarzeniem objęła telewizja TVP2.

Koncerty z piosenkami Anny Jantar od 3 lat cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce, wyprzedając największe sale koncertowe w w wielu miastach.

Koncert "Wysocki - wschody i zachody" zaskoczy na pewną swoją nowatorską formułą stylistyczną, nawiązującą do korzeni muzyki klezmerskiej.

Na Rzeszowskim Rynku usłyszymy największe szlagiery Wysockiego takie jak "Obława", "Konie" czy "Moskwa Odessa".

Jesienią przewidywana jest Warszawska koncertu.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 160 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj