Wydana bez zapowiedzi i bez singli przed premierą krążka płyta Agnieszki Chylińskiej "Forever Child" uzyskała już status "podwójnie platynowej płyty". Wręczenie tego wyróżnienia jest zaplanowane na 31 marca podczas koncertu w Warszawie.

Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września i zaskoczył wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu "Królowa Łez", który na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki Chylińskiej został obejrzany już prawie 40 milionów razy. Singiel ten uzyskał status diamentowego.

Dzisiaj swoją premierę ma drugi singiel promujący album "Forever Child", wybór padł na przebojowy "KCACNL".

Nowa płyta Agnieszki to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez nią samą ukute hasło: "nigdy taka sama". Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować "pod jednym dachem" rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

"Forever Child" to ukłon w stronę wszystkiego, co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu "nigdy taką samą".

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 626 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj