13 stycznia 2020 13:24
Dwunastu wykonawców zgłosiło swoje płyty do naszego plebiscytu Werbel 2019. Termin upłynął 10 stycznia, do dziś czekaliśmy na zgłoszenia nadesłane pocztą. To 11 edycja konkursu muzycznego Polskiego Radia Rzeszów na…
Poznajcie TAL i jej singla "Slow Down The Flow"
fot. Warner Music Poland

Francuska elegancja plus zmysłowość oraz bliskowschodnia tajemniczość cechują piosenki TAL, francuskiej piosenkarki izraelskiego pochodzenia. Jej pierwszy międzynarodowy singlowy utwór o tytule "Slow Down The Flow" bije rekordy popularności w europejskich rozgłośniach radiowych.

TAL może się również pochwalić 4,5 mln fanów na profilach w social media i ponad 400 mln wyświetleń jej klipów na YouTubie, co jest rekordem dla artysty z Francji. Rok 2017 zamierza poświęcić na podbój świata. Uzbrojona w takie piosenki jak "Slow Down The Flow" może ten cel osiągnąć w bardzo przewidywalnej przyszłości.

Nagrywała z M Pokorą, Sią, Flo Ridą, Fetty Wapem i Seanem Paulem. Bliskie jej sercu są pop, R&B, ragga, które ozdabia wyjątkową aurą, jaką można spotkać na Bliskim Wschodzie. Mająca 26 lat i nietuzinkową urodę Tal Benyerzi, jak naprawdę się nazywa, nad Sekwaną zdobyła już uznanie dwiema pierwszymi płytami, "Le droit de rêver" z 2011 roku i o dwa lata młodszą "À l'infini". Obydwie uzyskały we Francji status potrójnej platyny. W 2016 roku ukazał się trzeci, imienny album artystki, również świetnie radzący sobie na listach.

TAL nie zamierza jednak ograniczać się tylko do Francji, dlatego nagrała kolejnego singla po angielsku. Utwór otrzymał tytuł "Slow Down The Flow". TAL wyprodukowała go z francuskim duetem LNT, a masteringiem zajął sie Daddy's Groove (m.in. David Guetta). Połączenie stylów bliskich artystce, czyli urban popu i ragga, okraszone zmysłowym, głębokim, ciepłym głosem Francuzki, dało idealny materiał na hit!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 571 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj