W każdą niedzielę prezentujemy nagrania kapel ludowych z naszego regionu, na które słuchacze oddają głosy na stronie internetowej. Autorką audycji jest Jolanta Danak Gajda.

Głosuj na ulubioną kapelę! Kliknij w punkt przy nazwie kapeli a następnie w klawisz "głosuj" na dole tabeli (można oddać 3 głosy tygodniowo) lub wyślij SMS pod numer 71601 w treści wpisując KAPELA i po kropce jej nazwę. Koszt wiadomości SMS 1zł + VAT.

 

Oceń ten artykuł
(1834 głosów)

14 komentarzy

 • Stryjko Stryjko 31 Sie, 2018

  W pełni popieram kol. Antoniego. Audycje powinny zawierać informacje o przedstawianej kapeli, o jej regionie, może trochę historii. Nie jest to możliwe w trakcie przedstawiania wyników plebiscytu w niedziele, ale w trakcie codziennej audycji "Na ludową nutę" na takie informacje można wygospodarować trochę czasu. Nam starym nie jest to już potrzebne, ale wiem że tej audycji słucha wielu młodych.

 • Antoni, Lutoryżanin Antoni, Lutoryżanin 26 Sie, 2018

  Audycja traktowana przez Zarząd radia od dawna po macoszemu. Program ten ma znamionować, przypominać, propagować, krzewić i rozwijać w nas tradycje, bogate tradycje naszej ukochanej Ziemi, naszej MAŁEJ OJCZYZNY jaką jest Ziemia Rzeszowska, Małopolska Wschodnia, niesłusznie nazwana Podkarpaciem. Uważam, że prowadząca ten program, twórczo wypalila się. Zatem powinna być wymieniona na Kogoś, że świeżym pomysłem i twórczą WENĄ. Pozdrawiam, wierny słuchacz od wielu, wielu lat.

 • Janina Janina 22 Mar, 2018

  Podoba mi się to głosowanie ale wolałabym żeby była widoczna ilość głosów.

 • Gabi Gabi 18 Lut, 2018

  Audycja jest wspaniała, bardzo lubię muzykę ludową z naszego regionu. Ale zapytanie mam i, jednocześnie, serdeczną prośbę do Redakcji Radiowej o rozważenie możliwości "upchnięcia" gdzieś w programie powtórek z audycji - w jakichś godzinach południowych lub wieczornych. Tak się składa, że akurat o siódmej rano zwykle jestem w kościele i rzadko mam możliwość słuchania. Byłoby miło, gdyby znalazła się jakaś wolna godzinka w programie, celem powtórki. Pozdrawiam serdecznie

 • ANETA ANETA 31 Sty, 2018

  Jestem fanką kapel słucham w każdą niedziele. Bardzo fajne te nagrania aż miło słuchać Wszystkim kapelom życzę dużo sukcesów. I moim zdaniem powinna się też zmienić lista. Pozdrawiam serdecznie Aneta Tarnawska :)

 • Adam Adam 26 Paź, 2017

  Jestem miłośnikiem Radia Rzeszów od lat jak i audycji muzycznych z kapelami ludowymi .Tak Trzymajcie nadal i kontynuujcie dzieło Pana redaktora Dyni .Jesteście nie porównanie lepsi od innych rozgłośni regionalnych PR /od czasu do czasu podsłuchuję innych w necie/.

 • Fan kapel ludowych Fan kapel ludowych 23 Paź, 2017

  Najpiękniejsze melodie - tak trzymać. Pozdrawiam Radio Rzeszów ,prowadzących audycję i wszystkie Kapele.

 • Marek Jemioło Marek Jemioło 03 Wrz, 2017

  Jak każda audycja w Radio Rzeszów tak i ta, rewelacja. Jestem zadowolony z tych audycji jak i tej. Pozdrawiam tych co do tej audycji się w jakiś sposób dokładają i ją tworzą. Dziękuję że jesteście :)

 • bogdan bogdan 03 Wrz, 2017

  powinny być widoczne punkty

 • Kroscienianka Kroscienianka 28 Maj, 2017

  Brawa dla kapeli Kroscieniscy za taki awans!!! Uwielbiam Was.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj