W każdą niedzielę prezentujemy nagrania kapel ludowych z naszego regionu, na które słuchacze oddają głosy na stronie internetowej. Autorką audycji jest Jolanta Danak Gajda.

Głosuj na ulubioną kapelę! Kliknij w punkt przy nazwie kapeli a następnie w klawisz "głosuj" na dole tabeli (można oddać 3 głosy tygodniowo) lub wyślij SMS pod numer 71601 w treści wpisując KAPELA i po kropce jej nazwę. Koszt wiadomości SMS 1zł + VAT.

 

Oceń ten artykuł
(2618 głosów)

19 komentarzy

 • Dorota Kozioł 24 Mar, 2019

  Wszystkim sluchaczom i miłośnikom folkloru pięknie dziękujemy za głosy oddane na kapelę KMIECIE. Jednocześnie pragniemy poinformować, że od stycznia 2019 roku nasze drogi się rozeszły. Muzykom dziękujemy za współpracę, słuchaczom za sympatię -Dorota i Mietek Koziołowie?

 • zbychziel 12 Lut, 2019

  Wszystkim członkom kapel, którzy aktywnie propagują folklor ludowy w swoich środowiskach należą się wielkie brawa. Pozdrawiam wszystkie KAPELE i życzę sukcesów!

 • GRABOSZCZANIE BESSST 31 Sty, 2019

  Najlepsza kapela Graboszczanie z Grabownicy! Polecam!

 • Lucyna 27 Sty, 2019

  kapela KAMRATY z Sanoka najlepsza z najlepszych. Pozdrawiamy z Łańcuta :-)

 • mikołaj 16 Gru, 2018

  Kapela Jaślanie z Jasła najlepsza jest. Pozdrawiam ich gorąco

 • Stryjko 31 Sie, 2018

  W pełni popieram kol. Antoniego. Audycje powinny zawierać informacje o przedstawianej kapeli, o jej regionie, może trochę historii. Nie jest to możliwe w trakcie przedstawiania wyników plebiscytu w niedziele, ale w trakcie codziennej audycji "Na ludową nutę" na takie informacje można wygospodarować trochę czasu. Nam starym nie jest to już potrzebne, ale wiem że tej audycji słucha wielu młodych.

 • Antoni, Lutoryżanin 26 Sie, 2018

  Audycja traktowana przez Zarząd radia od dawna po macoszemu. Program ten ma znamionować, przypominać, propagować, krzewić i rozwijać w nas tradycje, bogate tradycje naszej ukochanej Ziemi, naszej MAŁEJ OJCZYZNY jaką jest Ziemia Rzeszowska, Małopolska Wschodnia, niesłusznie nazwana Podkarpaciem. Uważam, że prowadząca ten program, twórczo wypalila się. Zatem powinna być wymieniona na Kogoś, że świeżym pomysłem i twórczą WENĄ. Pozdrawiam, wierny słuchacz od wielu, wielu lat.

 • Janina 22 Mar, 2018

  Podoba mi się to głosowanie ale wolałabym żeby była widoczna ilość głosów.

 • Gabi 18 Lut, 2018

  Audycja jest wspaniała, bardzo lubię muzykę ludową z naszego regionu. Ale zapytanie mam i, jednocześnie, serdeczną prośbę do Redakcji Radiowej o rozważenie możliwości "upchnięcia" gdzieś w programie powtórek z audycji - w jakichś godzinach południowych lub wieczornych. Tak się składa, że akurat o siódmej rano zwykle jestem w kościele i rzadko mam możliwość słuchania. Byłoby miło, gdyby znalazła się jakaś wolna godzinka w programie, celem powtórki. Pozdrawiam serdecznie

 • ANETA 31 Sty, 2018

  Jestem fanką kapel słucham w każdą niedziele. Bardzo fajne te nagrania aż miło słuchać Wszystkim kapelom życzę dużo sukcesów. I moim zdaniem powinna się też zmienić lista. Pozdrawiam serdecznie Aneta Tarnawska :)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj