Już od tygodnia żyjemy w nowej rzeczywistości. Bez pubów, galerii handlowych, kin, teatrów, muzeów... bez spotkań ze znajomymi i bez zajęć na uczelni. Czas dowiedzieć się, jak studenci radzą sobie z przymusowym siedzeniem w domu i czy stosują się do zaleceń. Audycję prowadzili Sylwia Buksa i Mateusz Bartoszewicz.

Obecna pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób zastanawia się czy i kiedy powstanie szczepionka, pozwalająca się przed nim bronić. Doktora habilitowanego nauk medycznych, profesora UR Jacka Tabarkiewicza pytał o to Karol Skrobacz.

Prof. UR Jacek Tabarkiewicz

O tym, jak spędza przymusową przerwę od zajęć opowiadała Kasia - studentka 3. roku Odnawialnych Źródeł Energii i Gospodarki Odpadami na Uniwersytecie Rzeszowskim. Rozmawiali Sylwia Buksa i Mateusz Bartoszewicz.

O tym, jak spędza przymusową przerwę od zajęć opowiadała Kasia - studentka 3. roku...

Sylwia Buksa i Mateusz Bartoszewicz sprawdzili, co w domu robią muzycy. Porozmawiali z posiadaczem słuchu absolutnego - Adrianem, który studiuje Jazz i Muzykę Rozrywkową oraz Edukację Muzyczną na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Co w domu robią muzycy?

Ostatnim gościem audycji był Olek - student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania - który na co dzień pracuje w jednej z rzeszowskich firm, a zaocznie studiuje Zarządzanie. Rozmawiali Sylwia Buksa i Mateusz Bartoszewicz.

Olek - student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj