Jeśli wydaje się Państwu, że polityka to tylko warszawskie kuluary i korytarze sejmowe, albo, że politycy żyją tylko ze "ścigania się" w konferencjach prasowych i z "szukania haka" na przeciwnika - to warto zweryfikować ten pogląd. W Pro publico bono reprezentanci partii z regionu (które mają swoje kluby w parlamencie) pokazują nieco inne oblicze polityka. W audycji biorą udział także przedstawiciele Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego i Urzędu Marszałkowskiego.

Nieuniknione są oczywiście spory, a czasem nawet kłótnie, ale istotą audycji jest takie przedstawienie polityki - tej naszej, regionalnej i większej, krajowej - dzięki któremu uświadamiamy sobie, jak ścieranie się poglądów i tworzenie prawa wpływa na nasze życie codzienne - mieszkańców tego zakątka kraju. Tematy panelu niekoniecznie odnoszą się do pierwszych stron gazet ogólnopolskich, a raczej dotyczą zjawisk, problemów i wydarzeń naszych, podkarpackich.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

1 komentarz

  • Robert_65 Robert_65 11 Cze, 2018

    Szanowny Panie redaktorze, niech się pan zlituje nad słuchaczami i przestanie zapraszać "mędrców z PSL" a szczególnie ... Kasprzaka. Już nie można słuchać jaki on nawiedzony, wszystkie rozumy pozjadał, wie jak zrobić co zrobić, kiedy zrobić itp. Gdzie ten geniusz był był jak PO rozwalało POLSKE, czemu wtedy nie udzielał swoich rad tuskowi, roztowskiemu, buremu, kopaczowej. POGOŃ Pan tego ..... w diabły bo w ludziach się już krem burzy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj