Nie ma rodziny, która nie przeżywałaby trudności, nie borykała się z kłopotami. Gorzej, gdy sytuacja wymyka się spod rodzicielskiej kontroli. Dziecko trafia do domu dziecka, matce sąd ogranicza prawo rodzicielskie. "Wołanie" to reportaż o bezsilności matki i tragedii rodziny. Czy Magda musi trafić do ośrodka zamkniętego? Do historii rodziny wrócimy 10.06.2019 w programie "Spotkanie z reportażem".

Oceń ten artykuł
(32 głosów)

29 komentarzy

 • ZNAJOMA 15 Cze, 2019

  ANONIM 14 Cze, 2019 Dobrze, że czysta prawda, która ludzie piszą w komentarzach jest usuwana, a reportaż który oparty jest na kłamstwach dalej tu jest. Jak łatwo zauważyć są usuwane treści niedozwolone, które ktoś umieścił., A dziwne by było jakby stacja radiowa usuwała swój reportaż bądź artykuł. Wpis ANONIM prawdopodobnie umieściła. któraś z bohaterek reportażu.

 • RODO 15 Cze, 2019

  Matka pielęgniarka a Madzia już ma kolejny telefon za ponad 2tysiące, nowe ciuchy też około w tej cenie. Może mama bawi się w córkę, ale bierze za to pieniądze ?

 • ANONIM 14 Cze, 2019

  Dobrze, że czysta prawda, która ludzie piszą w komentarzach jest usuwana, a reportaż który oparty jest na kłamstwach dalej tu jest.

 • ZNAJOMA 13 Cze, 2019

  Pani redaktor w ogóle nie rozeznała sytuacji, podeszła jednostronnie do ła ofiarą manipulantek i aktorek. Ciekawe jak się teraz czuje Pani redaktor widząc wpisy, które są w 100% jak najbardziej wpisami prawdziwymi. Znam matkę Magdy, oraz samą Magdę i ludzie wypowiadający się w tych komentarzach, piszą samą prawdę.
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

 • Prorok 13 Cze, 2019

  Tak się kończy wychowanie BEZSTRESOWE I BEZ ZASAD! Matka od początku niewydolna wychowawczo i rozchwiana emocjonalnie. Na wszystko jej pozwala. Dziewczyna w końcu wyląduje przy leśnej drodze jako tirówka, w burdelu w Niemczech lub zabłyśnie jako aktoreczka w pornolach. Taka jej karma. Ot, i tyle w temacie.

 • Matka 12 Cze, 2019

  To jest nie do pomyślenia żeby takie dziecko chodziło kiedy chciało i gdzie chciało a matka musi się w tej sprawie radzić psychologa czy pozwolić iść czy nie ??? Ludzie jaka to ofiara jakie wołanie o pomoc, jak chce Pani pomoc dziecku to Pani na terapię a corka do ośrodka, bo problem macie ale same ze sobą i przez to jeszcze innym problemy robicie.

 • Mielczanka 12 Cze, 2019

  Pani która zaineterowala się sprawa Madzi powinna bardziej zetelniej się przygotować i sprawdzić wszystko w temacie swojego gościa antenowego a nie puszczać w eter takie bzdury. Żenada jedna wielka żenada, ciekawe czy widziała Pani teraz profil na insta pokrzywdzonej przez los Madzi która tak wolała o pomoc. Gratulacje może być Pani z siebie dumna.

 • Ja 12 Cze, 2019

  Tej dziewczynie już żaden ośrodek nie pomoże, Jest taka manipulantka i tak mocno zdemoralizowana że nie ma już specjalisty dla niej, egoistyczny zapatrzony tylko w siebie narcyz. Nie szanuje nikogo nawet własnej matki, która zrobi wszystko dla niej, tak samo będzie manipulować ludźmi żeby tylko uwierzyli że Madziunia biedna pokrzywdzony przez los. Mnóstwo dzieci wychowuje się bez ojca więc niech nie gada glupot że taka biedna z tego powodu. Wyszła z domu dziecka i co nagle dobrze się poczuła że już może piwko pić i na imprezy chodzić a tak ja noga strasznie bolała, tak się martwiła co w domu się dzieje tak tesknila już tęsknota przeszła ciekaw czy zdążyła choć noc po wyjściu spędzić w domu czy już u nowego chloptasia. Wielki szacun dla tych którzy musieli znosić jej obecność, a przede wszystkim szacun dla pozostałych dzieciaków w domu dziecka i nie bierzcie z niej przykładu bo z niej nikogo wartościowego nie będzie.

 • Anonim 12 Cze, 2019

  Znam już Magdę kilka lat i moim zdaniem jest to chora dziewczyna, szkoda mi jest matki która robi dla niej wszystko ale nie widzi jak bardzo ją krzywdzi tym. Co jeśli matki zabraknie? Przecież to dziewczę wyląduje pod latarnią albo pod mostem. Rozumiem że ma dopiero 15 lat i nie ma możliwości iść zarabiać na siebie ale jak nie chce jej się ruszyć tyłka do szkoły bo melanże ważniejsze to powinna spróbować zarabiać, dziewczynki w jej wieku pracują ale przepraszam bardzo biednej Madzi się pazurki połamią i się spoci biedulka :( Rozpieszczona księżniczka i pusta która zdała tylko dzięki wychowawca którzy to załatwili pomimo tego że tak ich ponizala i wyzywala. Alkohol, narkotyki i papierosy + seks codziennie z innym to nie jest demoralizacja? Szanujmy się trochę i nie pozwólmy żeby małoletni dzieciak niszczył szacunek dla kobiet. Ośrodek wychowawczy jest jedynym dobrym rozwiązaniem dla Magdaleny a mama do psychologa :)

 • Prawda 12 Cze, 2019

  Madzia odkad wyskoczyła z okna cały czas poruszała się na kulach. Ledwo doszła do ubikacji... pojechała do domu i co? I nad jeziorkiem się lepiej poczuła, że się mizia z kolejnym nowo poznajmy typem? Żenada. Skok z okna nie był tylko zaplanowanym i ukartowanym czynem, w którym brały osoby trzecie spoza placowki. Jaki to daje przykład innym że dzieciak wrócił do domu? Teraz mamusia się nie martwi o córeczkę, której znowu nie ma w domu? A później będzie kolejne "wolanie o pomoc"? Żenujące są obie panie i żałosne! Pracownicy DdD stawali na głowie, żeby dzieciak zrozumial co jest dla niej dobre! A gowniara nie dość że dzień przed egzaminami została zlapana przez Policję i dowieziona do placowki, to na następny dzień nie poszła na egzamin tylko uciekła ze Skopania bo nie miała się księżniczka w co ubrać! Szanowni Pracownicy ze Skopania i dzieci - współczuję Wam tych przeżyć z tą rodziną!!!
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj