• Data: -
  • Adres: Zamkowa 3, 35-032, Rzeszów

Zapraszamy Państwa na ostatnią w tym sezonie odsłonę Sceny Teatralnej Polskiego Radia Rzeszów.

W przedstawieniu muzycznym "Pamiętasz, była miłość" usłyszymy doskonałe utwory napisane przez Juliana Tuwima i Mariana Hemara, które mimo upływu czasu nadal nie straciły na aktualności. Wszak to właśnie miłość wciąż doprowadza nas do szału, łez, śmiechu i bankructwa. Nie zapominajmy też o pożądaniu. Doskonale wiemy co miał na myśli Mieczysław Fogg, śpiewając "Żebyś ty wiedziała, jak mi się chce".

Zapraszamy Państwa na spektakl, którego bohaterowie rozbawią Was swoimi wielkimi, miłosnymi uniesieniami i głęboką rozpaczą. A może to własne, odkryte naszym spektaklem wspomnienia, będą tym, co rozśmieszy Państwa najbardziej...

Spektakl powstał pod opieką artystyczną Beaty Fudalej - aktorki Teatru Narodowego w Warszawie, wykładowczyni krakowskiej PWST. Aranżacje muzyczne stworzył Oleg Sznicar, który jest dyrygentem Krakowskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i wykładowcą krakowskiej PWST. Na scenie zobaczymy Dagny Cipora, Joannę Juchę i Adriana Gawlika.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na muzyczne wspomnienia, które zabrzmią już 2 lipca na scenie studia koncertowego im. Tadeusza Nalepy Polskiego radia Rzeszów.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 1288 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj