08 grudzień 2017 19:00
Na początku 2014 roku z inicjatywy perkusisty - Seweryna Krzysztonia, pojawił się pomysł, aby zebrać grupę muzyków, która w sposób profesjonalny będzie grała muzykę amerykańskiego zespołu TOTO. Pierwszym z nich…
The Frozen Heart
Fot. Marek Kołodziej

The Frozen Heart to młody, polsko-norweski zespół z Oslo, który w ciągu 2 lat istnienia zdobył już ponad 30 000 fanów w serwisie Sound Cloud, gdzie około półtora roku temu zespół wstawił swoje pierwsze utwory.
Niedawno ukazał się ich pierwszy album „Waiting for the Sun”. Można tu odnaleźć wiele różnorodnych smaków, jak romantyczne ballady, elementy przyjemnej muzyki popularnej i lekkiego jazzu, a nawet rytmy latynoskie i energiczne folkowe granie. World Music jest pojęciem najlepiej opisującym ich wszechstronną twórczość – to właśnie wszechstronność i otwarte horyzonty muzyczne są domeną The Frozen Heart.

Mają już za sobą występy na różnych koncertach i festiwalach w Norwegii: Oslo (Oslo Musikkfest), Drammen (Drammen Music Festival), Lillestrøm (Wellbeing Festiwal) oraz w Polsce w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Koszalinie, Lublinie, Łodzi i Wrocławiu (różne koncerty i festiwale).
Każdy ich występ jest unikatowy, pełen przenikających się różnorodnych nastrojów i doznań. Muzyka The Frozen Heart uwalnia w słuchaczach głębokie emocje i otwiera drzwi do najbardziej osobistej podróży w głąb siebie.

Skład:

Andy Shady – vokal, gitara, mandola, saxonet

Magdalena Kverneland – vokal, keyboard

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 349 razy

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj