22 Wrz 2017 19:00
Slovian'sky został powołany do życia dzięki Mirosławowi Nalepie (autorski projekt) w 2006 roku, skupił wielu muzyków z regionu pilskiego dla których otwartość jest cechą naturalną. Dzięki temu zespół od początku…
Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie
fot. Marcin Kalita

Za nami kolejny Rzeszów Breakout Days

Festiwal rozpoczął się w czwartek (14.09) kameralnym koncertem: Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie, nadawanym równocześnie na żywo na antenie Polskiego Radia Rzeszów oraz Programu III Polskiego Radia. Tego samego dnia w Estrada Caffe wystawione zostały zbiory i pamiątki kolekcjonerskie poświęcone twórczości zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy.

Kolejnego dnia festiwalu (tj. 15.09.) w Estrada Caffe, o godzinie 20:00 odbył się koncert rzeszowskiego zespołu Maj, a godzinę później wystąpił Bartek Grzanek.

W sobotę wszyscy gitarzyści mieli okazję do wspólnego odegrania jednej z najbardziej znanych piosenek zespołu Breakout i Tadeusza Nalepy pt. „Kiedy byłem małym chłopcem”. Wydarzenie „Gramy dla Nalepy” rozpoczęło się o 17:00 na ul. 3 Maja, przy pomniku artysty. Breakout Days 2017 zakończył koncert finałowy – Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie – na Rzeszowskim Rynku.

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Czytany 187 razy
Więcej w tej kategorii: « Tadek Firma Solo Zagi »

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • Lutek Lutek 14 Wrz, 2017

    a co się dziwisz chłopie jak już zwąchali kasę to będą ciągnąć jak Scorpionsi .

  • Arkadiusz Arkadiusz 14 Wrz, 2017

    Jeeeezu, znowu ta żenada z klanem Luberów ?! Kiedy się skończy to gminne żerowanie na Nalepie?! Kto za to płaci?!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj