Mateusz Grędziński to nowa propozycja dla polskiego mainstreamu. Podczas, gdy wielu rodzimych wokalistów skręca w kierunku alternatywy, Mateusz przywraca wiarę w siłę nowoczesnego popu!

Połączenie ruchu, osobowości oraz nieoczywistego wokalu potrafi zwrócić uwagę słuchacza i zaprosić do swojego muzycznego świata.

Singlem "Obietnice" Mateusz stawia pierwsze kroki na polskiej scenie rozrywkowej, lecz to tylko zapowiedź nadchodzącej płyty, która ma się ukazać jeszcze w 2017 roku. Autorem tekstu jest Andrzej Piaseczny, pod którego skrzydłami Mateusz wygrał siódmą edycję programu "The Voice of Poland". Przy produkcji singla współpracowali: Krzysztof Pszona (producent m. in. Kayah) oraz producenci i muzycy ze Szwecji.

Charakterystyczne instrumenty dęte, połączone z elektroniką oraz na pozór, prosty, lecz nie banalny tekst pokazują, że artysta inspiruje się nie tylko współczesną muzyką, ale także szeroko czerpie z lat 80. i 90. John Newman, Justin Timberlake, Sam Smith, Nick Kershaw czy Michael Jackson to artyści, którzy najczęściej rozbrzmiewają w jego słuchawkach.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 577 razy
Etykiety

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj